Om oss

Maksimer – med fokus på lønnsomhet

Maksimer ble etablert i 2009, og fokuserer utelukkende på å levere lønnsomme nettsteder for kundene.

Vi bistår alt fra små og mellomstore bedrifter, til store krevende innen bank/finans og offentlig sektor med deres nettløsninger.

Vi har kontorer i Bergen, Stavanger og Oslo.

Maksimer AS, Hordaland
Edvard Griegs Vei 3, 3. etasje
N-5059 Bergen

Maksimer AS, Rogaland
Forum Jæren, 16. etasje
Hetlandsgata 9
N-4344 Bryne

Maksimer AS, Oslo
House of Business, 4. etasje, fløy B
Hoffsveien 1A, inng. 2
N-0275 Oslo

E-post: post@maksimer.no
Telefon: +47 55 91 31 35
Org. nr: 979 498 047 MVA

Menneskene

Nils-Fredrik
Winther-Kaland

@: nils-fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 932 54 905

Anders-Meyer
Eldøy

@: anders@maksimer.no
+47 466 67 746

Jens
Andersen

@:jens@maksimer.no
Tel.: +47 902 37 237

Ingvild
Fantoft Grutle

@:ingvild@maksimer.no
Tel.: +47 415 14 631

Bjørn
Johansen

@: bjorn@maksimer.no
Tel.: +47 458 64 409

Kjetil
Knarvik Sande

@:kjetil@maksimer.no
Tel.: +47 992 99 722

Morten
Jørs

@: morten@maksimer.no
Tel.: +47 90 87 15 25

Ronny
Myhre Njaastad

@: ronny@maksimer.no
Tel.: +47 900 66 303

Kim
Bertelsen

@:kim@maksimer.no
Tel.: +47 902 40 099

Petter
Alstad

@:petter@maksimer.no

Kenneth
Pedersen

@:kenneth@maksimer.no

Maja
Markegård

@:maja@maksimer.no
Tel.: +47 900 61 694

Slobodan
Manić

@: slobodan@maksimer.no

Dominykas
Gelucevičius

@:domas@maksimer.no

Thomas Karl
Andersson

@:thomas@maksimer.no
Tel.: +47 971 77 288

Kristoffer
Eide

@:kristoffer@maksimer.no

Nenad
Conic

@: nenad@maksimer.no

Christian
Morger

@: christian@maksimer.no
Tel.: +47 901 70 190

Aleksandar
Atlagic

@: aleksandar@maksimer.no

Joakim Winum
Lien

@: joakim@maksimer.no

Uros
Tasic

@: uros@maksimer.no

Tina
Kvist

@: tina@maksimer.no

Nikola
Ristic

@: nikola@maksimer.no

Iselin
Hetlevik

@: iselin@maksimer.no

Kim
Bruland

@: bruland@maksimer.no
Tel.: +47 458 78 787

Benjamin
Grønvold

@: benjamin@maksimer.no