Om oss

Maksimer – med fokus på lønnsomhet

Maksimer ble etablert i 2009, og fokuserer utelukkende på å levere lønnsomme nettsteder for kundene.

Vi bistår alt fra små og mellomstore bedrifter, til store krevende innen bank/finans og offentlig sektor med deres nettløsninger.

Vi har kontor i Bergen og Stavanger.

Maksimer AS, Hordaland
Nordre Nøstekaien 1
N-5011 Bergen

Maksimer AS, Rogaland
Forum Jæren, 16. etasje
Hetlandsgata 9
N-4344 Bryne

E-post: post@maksimer.no
Telefon: +47 55 91 31 35
Org. nr: 979 498 047 MVA

Menneskene

Nils-Fredrik
Winther-Kaland

@: nils-fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 932 54 905

Anders-Meyer
Eldøy

anders@maksimer.no
+47 466 67 746

Jens
Andersen

@: jens@maksimer.no
Tel.: +47 902 37 237

Ingvild
Fantoft Grutle

@: ingvild@maksimer.no
Tel.: +47 415 14 631

Kjetil
Knarvik Sande

@: kjetil@maksimer.no
Tel.: +47 992 99 722

Fredrik
Rossland

@: fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 975 95 900

Ronny
Myhre Njaastad

@: ronny@maksimer.no
Tel.: +47 900 66 303

Kim
Bertelsen

@: kim@maksimer.no
Tel.: +47 902 40 099

Petter
Alstad

@: petter@maksimer.no

Kenneth
Pedersen

@: kenneth@maksimer.no

Maja Markegård

@: maja@maksimer.no
Tel.: +47 900 61 694

Slobodan
Manić

@: slobodan@maksimer.no

Dominykas
Gelucevičius

@: domas@maksimer.no

Thomas Karl
Andersson

@:thomas@maksimer.no

Kristoffer
Eide

@: kristoffer@maksimer.no

Nenad
Conic

@: nenad@maksimer.no